3FM nieuws
24 uur met... Claudia de Breij
- Nieuws
- 24 uur met... Claudia de Breij
Claudia de Breij was 24 uur lang te gast bij Wilfried de Jong en sprak openhartig met hem over het leven. Kijk de uitzending terug

Wilfried de Jong ontvangt regelmatig gasten in zijn programma 24 uur met... en Claudia de Breij was dit keer aan de beurt om 24 uur lang in een afgesloten ruimte te verblijven met de interviewer. Binnen die 24 uur wordt er gegeten, gedronken, geslapen en bijzonder veel gesproken.
Claudia de Breij in 24 uur met...
De cabaretière en 3FM DJ sprak openhartig over waar ze staat in het leven, de roerige periode die ze het afgelopen jaar doormaakte en over haar vastberadenheid. Heb je de uitzending gemist, dan kan je hem hier terugkijken:
Advertentie via ster.nl
Advertentie via ster.nl
Gerelateerd

3FM nieuws
SR25: Zo ben jij bij de benefietwedstrijd bij FC Den Bosch voor 3FM Serious Request
3FM nieuws
Koop nu jouw 3FM Serious Request merchandise en steun Spieren voor Spieren
3FM nieuws
Wijnand & Jamie halen met ultramarathon €190.152 op voor 3FM Serious Request
3FM nieuws
LUNA drukt op 'Pauze' in de 3FM Live Box: “Het afgelopen jaar was echt crazy, maar op de beste manier”