Claudia start petitie voor Fair Trade telefoon
- Nieuws
- Claudia start petitie voor Fair Trade telefoon
En ze doet een beroep op jou! Onderteken de petitie en zorg dat die Fair Trade telefoon er komt!

Weet jij hoe jouw telefoon gemaakt wordt? Waar komen alle onderdelen vandaan? En wie zet het eigenlijk in elkaar? Mocht je het idee hebben dat deze door goedlachse hulpjes van de kerstman gebouwd worden of door goedbetaalde ingenieurs op het hoofdkantoor van de fabrikant, dan halen we je even uit de droom.
Foute telefoons
Zeer grote kans namelijk, dat de fabricatie van jouw telefoon helemaal niet zo prettig is als je denkt. Onder erbarmelijke omstandigheden moeten Chinese werknemers telefoons in elkaar drukken.
De onderdelen die ze daarbij gebruiken bevatten vaker dan ons lief is mineralen uit landen als Congo, die burgeroorlogen kunnen financiëren met de opbrengsten hiervan.
Petitie voor een Fair Trade telefoon
Bij Claudia D'r Op zijn ze op het idee gekomen hier wat aan te gaan doen. Zij hebben een petitie online gezet voor een Fair Trade telefoon.
Dus ga als de bliksem deze petitie ondertekenen! Want die Fair Trade telefoon moet er natuurlijk gewoon komen!
Gerelateerd

3FM nieuws
Hoe lief is dit! Harry Styles trakteert op een gratis drankje in Amsterdam als bedankje
3FM nieuws
Jenny (26) en Ilse (26) winnen 3FM Gouden Festivalbandje
3FM nieuws
PinkPantheress in AFAS Live: dit kun je verwachten
3FM nieuws
Pinkpop 2026 onthult verrassingsact "Hoogmis van Het Zuiden": een musical ode aan Limburg