TDTMCM en Prinsenkind live in de Freaknacht
- Nieuws
- TDTMCM en Prinsenkind live in de Freaknacht
The Don't Touch My Croque-Monsieurs en Prinsenkind waren in de nacht van vrijdag 13 op zaterdag 14 december te gast in de Freaknacht bij Sander Hoogendoorn.

Sander Hoogendoorn kreeg vrijdagnacht 13 december in de Freaknacht bezoek van de mannen van The Don't Touch My Croque-Monsieurs en Prinsenkind.
TDTMCM live in de Freaknacht
De Amsterdamse indieband The Don't Touch My Croque-Monsieurs brachten 2012 hun tweede album BESTE. STUURLUI. OOIT uit en in januari 2013 lag de EP Verkeer in de winkels. De heren stonden op Noorderslag 2013, speelden in De Wereld Draait Door en kwamen al eens langs bij Giel. Sander Hoogendoorn had de eer om ze 13 december te ontvangen in de Freaknacht.
Prinsenkind live in de Freaknacht
Het allereerste echte optreden van Prinsenkind was op vrijdag 2 november 2013 in Paard van Troje. De band bracht in juni 2013 een gratis EP Koninklijke Herrie uit. Nik van den Berg en San Holo zijn het duo waar het allemaal omgaat. Met snelle raps en flinke beats lieten ze in de Freaknacht horen wat ze kunnen.
The Don't Toch My Croque-Monsieurs - 'Amsterdam-Noord' live bij Giel
Beelden van TDTMCM en Prinsenkind live in de Freaknacht volgen snel!
Gerelateerd

3FM nieuws
The Indien treedt op met ex-3FM Megahit ‘How Many Nights’ in de 3FM Live Box
3FM nieuws
LUNA drukt op 'Pauze' in de 3FM Live Box: “Het afgelopen jaar was echt crazy, maar op de beste manier”
3FM nieuws
Wijnand & Jamie halen met ultramarathon €190.152 op voor 3FM Serious Request
3FM nieuws
Noorderslag: 3FM x FunX Stage