Mozes and the Firstborn op tour over de grens
- Nieuws
- Mozes and the Firstborn op tour over de grens


3FM Serious Talent Mozes and the Firstborn gaat op tour in Duitsland, Italië en Zwitserland en brengt daar ook de EP I Got Skills uit.
Kersverse 3FM Serious Talent Mozes and the Firstborn gaat zijn heil over de grens zoeken. De Eindhovense garagerockers gaan met de Amerikaanse band Two Gallants door Duitsland, Italië en Zwitserland touren. Ze spelen het voorprogramma voor het bluesrockduo uit San Fransisco, dat Mozes and the Firstborn zelf uitkoos als support act.
I Got Skills uit in het buitenland
I Got Skills, de debuut-EP van de band, wordt ook uitgebracht in Duitsland, Italië en Zwitserland. Drummer Raven Aartsen reageert enthousiast op het nieuws: "We hopen dat de EP al een beetje airplay krijgt en dat we zo kunnen toewerken naar een release van het album. Geen idee of er daar een scene voor is, maar het zou te gek zijn als het aanslaat."
Mozes and the Firstborn is 3FM Serious Talent
De eerste single van Mozes and the Firstborn heet 'I Got Skills' en was al de Song of the Week van Sander Hoogendoorn en Timur.
De 3FM DJ's hielden Mozes and The Firstborn dus al een tijdje in de gaten. Daarom werden ze met Pasen uitgeroepen tot 3FM Serious Talent en wel met het nummer 'Peter Jr.'.
Gerelateerd

Wat Een Plaatje
3FM Talent jet van der steen verrast met onverwachte teksten en melodieën in een elektronische jasje
3FM Talent artiesten
jet van der steen is 3FM Talent
3FM nieuws
3FM Talent jet van der steen bewijst weer dat ze een echte ster is tijdens haar show in TivoliVredenburg
3FM Talent artiesten
LAMMER = 3FM Talent