Wie wint de 3VOOR12 Award?
- Nieuws
- Wie wint de 3VOOR12 Award?


Houd je de spanning niet meer? No worries. Donderdagavond wordt eindelijk de 3VOOR12 Award uitgereikt.
3VOOR12 reikt ook dit jaar naar goed gebruik weer de 3VOOR12 Award uit voor het beste album van het afgelopen jaar van eigen bodem. De professionele redactie van 3VOOR12 stelde een uitgekiende shortlist samen. Een jury bestaande muzikanten, muziek-professionals en 3VOOR12-lezers/luisteraars kiezen hier uit de winnaar van de felbegeerde 3VOOR12 Award.
Winnaars
Felbegeerd want winst betekent aansluiting in een illuster rijtje voorgangers. Eerdere winnaars zijn: at the close of every day (2004), Voicst (2005), Opgezwolle (2006), Aux Raus (2007), De Jeugd van Tegenwoordig (2008), De Staat (2009) en Moss (2010).
Live uit Desmet
Op donderdagavond wordt dan eindelijk bekend wie er dit jaar met de Award aan de haal gaat. Roosmarijn is uw hostess in Desmet en vertroetelt je oortjes met veel muziek en live muziek van Tim Knol, Pien Feith en Shaking Godspeed, drie genomineerden.
Alle genomineerden:
Alamo Race Track - Unicorn Loves Deer (Excelsior/V2)
Dazzled Kid - Fire Needs Air (Universal)
De Jeugd Van Tegenwoordig – De Lachende Derde (Magnetron Music/Universal)
De Staat - Machinery (Mascot/PIAS)
Go Back To The Zoo – Benny Blisto (Universal)
I Am Oak - Oasem (Snowstar/Rough Trade)
Kleine Viezerik – NDZIEDEBOY (Pitu Records/Coast To Coast)
Lola Kite - Lights (Excelsior/V2)
Pien Feith - Dance On Time (V2)
Shaking Godspeed – Awe (Suburban)
Tim Knol - Days (Excelsior/V2)
Zwart Licht – No Juju (Top Notch/Universal)
Luister op donderdagavond naar 3VOOR12 vanaf 22.00 uur.
En kijk mee op 3fm.nl/socialradio
Gerelateerd
3FM nieuws
Oasis is terug: wat kun je verwachten van de grootste reünieshows van het jaar?3FM nieuws
Enes gaat viral bij Camila Cabello concert: "zelfs haar moeder kwam naar me toe"3FM nieuws
Dit was Pinkpop 2025: zon, zweet en hete shows3FM nieuws
3FM Talent Hiqpy na hun allereerste Pinkpop show: “We fucking did it!"