Michael Prins heeft grootse plannen
- Nieuws
- Michael Prins heeft grootse plannen
Het was weer lekker wakker worden, want Michael Prins stond op De Speelplaats. Of eigenlijk The Playground, want Michael gaat naar het buitenland.

Michael Prins won in 2013 het tweede seizoen van De Beste Singer-Songwriter Van Nederland. Nu, twee jaar later, is zijn tweede album A Dreamer's Dream Is Forever To Be Yours uit. En daar hoort natuurlijk wat promo bij, dus stond Michael (29 september) bij Giel op De Speelplaats. Goedemorgen!
A Dreamer's Dream Tour
Michael reist in 2016 de Lage Landen door met zijn theatertour, 'A Dreamer's Dream' genaamd. Hij weet nog niet precies hoe, maar hij weet wél dat hij er iets meer van wil maken dan alleen muziek: "Ik wil verhalen vertellen. Bijzondere dingen doen!" Michael verklapt ook dat hij de Hollandse biertjes gaat inruilen voor een lekkere pint of Guinness: hij wil naar Ierland. Hij heeft er een paar optredens geregeld en zal heen en weer gaan reizen voor zijn Nederlandse tour. Grote plannen!
Verjaardagskadootje
Michael speelde zijn single 'Lost In Your Love', een persoonlijke favoriet van Giel. Ook deed hij in verband met onze vijftigste verjaardag een cover van een 3FM Classic, namelijk Chris Isaak's 'Wicked Games'. Sounds good, no?
Michael Prins - 'Lost In Your Love'
Michael Prins covert 'Wicked Games'
Michael leert Giel gitaarspelen
Bonustrack: 'Fear Not'
Gerelateerd

3FM nieuws
Pinkpop-directie Tirsa Creusen en Ide Koffeman blikken vooruit: “The Cure wilde per se op Pinkpop spelen”
3FM nieuws
Ticketmaster en Live Nation 'op de vingers getikt' om monopolie: verandering aanstaande?
3FM nieuws
Duik met Sef in zijn 4 nominaties voor de 3FM Awards: van Lowlands tot Lieve Monsters
3FM nieuws
Liefdesverdriet heeft nog nooit zo mooi geklonken als in het optreden van 3FM Talent jet van der Steen