Prince laat video's van Vine verwijderen
- Nieuws
- Prince laat video's van Vine verwijderen


Prince heeft Twitter verzocht om video's die gemaakt zijn met de Vine-app offline te halen vanwege copyright klachten.
Prince doet er alles aan om op internet zijn materiaal in eigen handen te houden. Zo zette hij zijn recente video 'Screwdriver' niet op YouTube, maar alleen op zijn eigen site, waar die tegen betaling te bekijken is. En nu is hij nog een stap verder gegaan, meldt The Nex Web.
Vine niet veilig voor Prince
Prince heeft Twitter verzocht om acht clipjes van Vine te verwijderen vanwege het onrechtmatig gebruik van zijn content. Vine is de video-app van Twitter waarmee gebruikers videootjes van zes seconden kunnen delen.
Prince dient officiële klacht in bij Twitter
De officiële klacht met het verzoek tot verwijderen van de clipjes is ingediend door NPG Records, het plantenlabel dat Prince 20 jaar geleden oprichtte. The Next web schrijft dat de acht video's die in de op 22 maart 2013 ingediende claim worden genoemd, inmiddels door zijn verwijderd.