3FM nieuws
Waar zit de zeuvm?
- Nieuws
- Waar zit de zeuvm?

Henk Jan Smits en Opa Beelen hebben een dingetje: in plaats van zeven ZEUVM zeggen in Popstars. Moet jij raden waar.Opa Beelen hing in de uitzending van Giel op vrijdagochtend 4 december nu eens een keer echt live aan de lijn met Henk Jan Smits. Ze bakkeleiden wat over het getal 7. In Hummelo en omstreken spreek je dat namelijk uit als ZEUVM.
En Giel is altijd dol op spelletjes en hij maakte er een wedstrijd van voor de luisteraars: waar zit de ZEUVM. Dat wordt dus kijken en daarna mailen of sms'en naar Giel: giel@3fm.nl of 3333.
Waar zit de ZEUVM in Popstars?
De deal is dat Henk Jan Smits ook ZEUVM gaat zeggen, in plaats van ZEVEN. En dat doet hij LIVE op de televisie in het programma Popstars op vrijdagavond 4 december.En Giel is altijd dol op spelletjes en hij maakte er een wedstrijd van voor de luisteraars: waar zit de ZEUVM. Dat wordt dus kijken en daarna mailen of sms'en naar Giel: giel@3fm.nl of 3333.
Geen Popstars? Dan Ekstra Weekend!
We wensen u veel kijkplezier om 20.30 uur. Maar mocht je nou geen zin hebben, zet die tv dan uit en schakel over naar 3FM voor Ekstra Weekend. Met Gerard en... iemand anders?Advertentie via ster.nl
Advertentie via ster.nl
Gerelateerd

3FM nieuws
Mula verrast beseffers met gloednieuw album: “Als je gaat, moet je hard gaan!”
3FM nieuws
ESNS bevestigd de eerste artiesten voor Noorderslag met o.a. Elmer, Mula en Radio Z
3FM nieuws
Stray Dogs van Nothing But Thieves is een ode aan de energie en gemeenschap van livemuziek
3FM nieuws
Isabèl Usher laat in 3FM Live Box zien dat ze een echte popster is