3FM nieuws
De eerste namen voor Lowlands bekend
- Nieuws
- De eerste namen voor Lowlands bekend
Het uitverkochte festival komt vandaag met de eerste acht namen. Interpol, The Wombats, De Jeugd van Tegenwoordig en meer!

Elk jaar stelt Lowlands een heel divers programma samen. Aan de eerste acht namen te zien, wordt deze editie geen uitzondering. Harde muziek, ingetogen muziek, feestmuziek en zelfs klassieke muziek.
Bevestigd voor Lowlands 2011
De volgende acts zijn bevestigd voor Lowlands 2011: Interpol, The Wombats, Fleet Foxes, Residentie Orkest, Bullet for my Valentine, Trentemøller (live), De Jeugd van Tegenwoordig en Omar Souleyman. Lowlands belooft snel met nog meer namen te komen.
Spotify
De acts zijn ook via Spotify te beluisteren. De festivalorganisatie heeft een speciale lijst ervoor gemaakt. Die vind je hier!
Advertentie via ster.nl
Advertentie via ster.nl
Gerelateerd

3FM nieuws
Unseen Heroes: Tantu Beats maakte het meest gestreamde Nederlandse nummer
3FM nieuws
Sziget 2026 dropt eerste namen: Twenty One Pilots, Florence + The Machine en Lewis Capaldi headliners
3FM nieuws
Sef knalt door: van Lowlands-legende tot grootste soloshow tot nu toe
3FM nieuws
SR25: Zo ben jij bij de benefietwedstrijd bij FC Den Bosch voor 3FM Serious Request