3FM nieuws

Guus Meeuwis: Concerten gaan door

  1. Nieuwschevron right
  2. Guus Meeuwis: Concerten gaan door
Guus Meeuwis heeft op maandagochtend bij Giel verzekerd dat zijn concerten volgend jaar gewoon doorgaan
Ondanks alle geruchten die de ronde doen, heeft Guus Meeuwis Giel verzekerd dat zijn concertreeks volgend jaar in Heereveen en Eindhoven gewoon doorgaat.

TEG

The Entertainment Group is failliet verklaard en daarmee ook Guus Meeuwis. Er werd geroepen dat hiermee de concerten in op lossen schroeven zijn komen te staan. Guus vertelde Giel: ' Deze concerten gaan hoe dan ook door, al moet ik het zelf opbouwen'. Hij vertelde verder dat er op het moment allerlei mensen naar hem toe komen die hem willen helpen om kosten wat het kost de reeks door te laten gaan.

Rock 'n Roll

De faillietverklaring vreet negatieve energie, maar Guus verklaarde positief als hij is: 'Ik ben toegetreden tot de galerij Rock 'n Rollers, ik pas nu in het rijtje van de Stones en U2'. Al was Giel er niet helemaal zeker van dat U2 ook ooit failliet is verklaard. Dit doet er natuurlijk niet toe.

Inhoudelijk wilde Guus er verder nog niet op in gaan. Of het voorkomen had kunnen worden? Guus denkt van wel, maar dan hadden er vijf jaar geleden andere beslissingen gemaakt moeten worden. En in de sneltreinvaart waarin het proces de laatste tijd was geraakt, was er in ieder geval geen houden meer aan.

Hij zong op de gang nog ' Ik ook van Jou'. En wij ook nog steeds van Guus.

>> lees meer over Guus Meeuwis
Ster advertentie
Ster advertentie