John Mayer verovert Landgraaf
- Nieuws
- John Mayer verovert Landgraaf
De fotogenieke John Mayer veroverde zaterdagmiddag 7 juni weer vele vrouwenharten met zijn optreden op Pinkpop. Bekijk de foto's.

Roosmarijn had het zelden zo druk gezien voor het hoofdpodium, waar op dat moment John Mayer stond te pingelen op zijn gitaar.
Dat gepingel kun je hieronder zien, want 3VOOR12 mag het hele concert streamen.
>> Check dan ook meteen het verslag van 3voor12
Bom-me-tje vol stond het zaterdagavond 7 juni voor de mainstage van Pinkpop. Waarom? Omdat John Mayer speelde! Check hieronder de foto's van huisfotograaf Ben Houdijk.
Zie je geen fotoslide op je mobiel? Klik dan hier voor de albums
"I love you John!"
Naast de schreeuwende "I love you John"-meisjes hadden zich ook al een boel Rolling Stones-fans verzameld. Na het optreden van John Mayer klimmen The Stones het podium op. Roosmarijn vroeg de Pinkpoppers: John Mayer of The Stones?
John Mayer Special in MetMichiel
Eerder dit jaar maakte Michiel een uitgebreide Special over het muzikale leven van John Mayer. Op zijn dertiende kreeg de jonge John een cassettebandje van zijn buurman. Hij ontdekte zijn liefde voor gitaarmuziek en leerde zichzelf gitaarspelen. Beluister hieronder de Special:
John Mayer Pinkpop 2010
De Amerikaanse singer-songwriter stond in 2010 ook op het Pinkpop-podium, zoals je hieronder kunt zien op de foto's van Bullet-Ray
Gerelateerd
3FM nieuws
Confidence Man zet alles letterlijk en figuurlijk op z’n kop3FM nieuws
Muse, Oliva Rodrigo en Justin Timberlake eerste namen Pinkpop 20253FM nieuws
Pinkpop kondigt o.a. Tate McRae, Ronnie Flex, Faithless en 15 andere namen aan3FM nieuws
Deze artiesten hoor je dit weekend live vanaf Pinkpop op 3FM