Moke en Het Metropool Orkest op 5 mei
- Nieuws
- Moke en Het Metropool Orkest op 5 mei
De Amsterdamse band Moke speelt op Bevrijdingsdag opnieuw samen met Het Metropool Orkest.

Moke is een van de Ambasseurs van de Vrijheid. Samen met Waylon, Partysquad en de Opposites zijn ze door Het Nationaal Comité voor 4 en 5 mei gevraagd voor deze eervolle titel. En dat betekent dat ze op Bevrijdingsdag (5 mei) per helikopter het hele land door vliegen, van festival naar festival.
Ambassadeur Moke en Het Metropool Orkest
Moke neemt de taak als Ambassadeur heel serieus en gaat nog een stapje verder. De band heeft Het Metropool Orkest, 50 man sterk, gevraagd om mee te spelen. Ze passen natuurlijk niet allemaal in de helikopter, daarom staan ze klaar om mee te spelen op het laatste bevrijdingsfestival dat Moke die dag zal aandoen. Elke Ambassadeur van de Vrijheid speelt op vier van deze door het hele land verspreide festivals. Voor Moke zijn dat Leeuwarden, Assen, Groningen en Zwolle.
Pinkpop en HMH
Eerder speelden de band al samen met het orkest, dat was een keer op Pinkpop en in de Heineken Music Hall waren de orkestleden er ook bij.
Gerelateerd

3FM nieuws
Draai in het Glazen Huis tijdens Serious Request 2025
3FM nieuws
Sziget 2026 dropt eerste namen: Twenty One Pilots, Florence + The Machine en Lewis Capaldi headliners
3FM nieuws
Dit zijn de 27 nieuwe namen voor Best Kept Secret
3FM nieuws
Yungblud annuleert tour, Ariana Grande aangevallen in Singapore en meer