Absynthe Minded bij 3FM
- Nieuws
- Absynthe Minded bij 3FM
Eventjes waren onze Belgische vrienden van Absynthe Minded kind aan huis. Bekijk de optredens bij Rudy en Giel.

Een mix van rock en jazz, een opmerkelijke combinatie die je niet vaak hoort. Toch doet Absynthe Minded er niet moeilijk over en klinkt hun muziek als een spreekwoordelijke klok. Dat lieten ze zien (en natuurlijk horen) bij 3FM.
Jongensdroom
Absynthe Minded begon als een one man band van Bert Ostyn rond het jaar 1999. Inmiddels is zijn project uitgegroeid tot een vijfkoppige band. Bij Giel vertelde Bert dat hij simpelweg in een band wilde zitten en die jongensdroom is inmiddels uitgekomen. Ook hebben ze al een enorme radiohit op hun naam staan in hun homecountry België.
Absynthe Minded bij Der Rudy
Vrijdag waren de heren op bezoek bij Rudy en daar speelden ze die radiohit, 'Envoi'. Bekijk de beelden!
Bij Giel
En nog geen halve week erna kwamen ze nog een keertje langs. Gewoon omdat het kan en omdat het zo lekker klinkt. Bij Giel speelden ze niet alleen 'Envoi' maar ook hun volgende topper, getiteld 'Moodswing Baby', voor de podcast. Bekijk die video hieronder.
Gerelateerd

3FM nieuws
Olivia Rodrigo is terug en kondigt nieuwe era aan
3FM nieuws
Record Store Day: Dit zijn de favoriete platen van jouw favoriete artiesten
3FM nieuws
Son Mieux zet een geweldig optreden neer van ‘Dark Before The Dawn’ en ’24 Hours’ in de 3FM Live Box
3FM nieuws
Van Bruno Mars tot RAYE: dit zijn de exclusieve Record Store Day releases