3FM nieuws

Leden Arcade Fire, Bon Iver en The Strokes vormen supergroep

  1. Nieuwschevron right
  2. Leden Arcade Fire, Bon Iver en The Strokes vormen supergroep

Leden van de drie bands kwamen een basketbalwedstrijd voor het goede doel eenmalig opfleuren met wat muziek.

Alternatieve supergroep op het podium

Tijdens het evenement Pop VS Jocks speelde een team van muzikanten en artiesten een basketbalwedstrijd tegen een team professionele basketballers. Arcade Fire-frontman Win Butler is een van de organisatoren van de wedstrijd. Hij had zijn teamleden niet alleen gevraagd om te basketballen, maar om ook nog even als pauze-act op te treden. Onder andere Justin Vernon van Bon Iver en Nikolai Fraiture speelden mee. Een goed stadion anthem mocht natuurlijk niet ontbreken. Daarom speelde de alternatieve supergroep een cover van The White Stripes 'Seven Nation Army'.

Win Butler en Pop VS Jocks

Pop VS Jocks is een initiatief van de Canadese stad Montréal en Arcade Fire-frontman Win Butler. Het evenement vindt plaats tijdens POP Montréal, een soort Canadese Eurosonic/Noorderslag. Met de basketbalwedstrijd wordt geld ingezameld voor het goede doel. Het evenement werd dit jaar voor de derde keer georganiseerd. Tot verbazing van het publiek werd de wedstrijd dit jaar door het POP-team gewonnen.

Er zijn ook beelden van het optreden van de alternatieve supergroep, maar de geluidskwaliteit is erg matig. Bekijk de beelden hieronder.

Win Butler, Justin Vernon & Nikolai Fraiture - 'Seven Nations Army'

Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.

Ster advertentie
Ster advertentie