Beatles-expositie in Hamburg gaat sluiten
- Nieuws
- Beatles-expositie in Hamburg gaat sluiten


Beatlemania-expositie sluit eind deze maand wegens tegenvallende bezoekersaantallen.
De grote Beatlemania-expositie in de Duitse stad Hamburg gaat eind deze maand sluiten. De sluiting is het gevolg van de tegenvallende bezoekersaantallen.
50.000 bezoekers per jaar te weinig
Folkert Koopmans, die de expositie uit eigen zak heeft betaald en opgezet, zei tegen de Hamburger Morgenpost "Een particulier museum zo groot als Beatlemania is gedoemd te mislukken zonder overheidssteun. We hebben lang tegen dat idee gevochten". In de afgelopen drie jaar heeft het museum 150.000 Beatlemania-bezoekers aangetrokken. Te weinig om de expositie open te houden.
Beatlemania in Hamburg minder dan begin jaren '60
De expositie staat om de hoek bij meerdere podia waar The Beatles in hun begintijd veel belangrijke shows hebben gespeeld. Hamburg was de eerste stad buiten Engeland waar The Beatles voet aan wal kregen.
Gerelateerd

3FM nieuws
Harry Styles geeft een grote knipoog naar deze muziek legends tijdens zijn ‘Together Together’ shows
3FM nieuws
PinkPantheress in AFAS Live: dit kun je verwachten
3FM nieuws
MEROL opent de feeksenzomer met nieuw album: “Dit gaat iedereen aan, niet alleen vrouwen!”
3FM nieuws
Dit is alles wat we nu al weten over het nieuwe album van Olivia Rodrigo