Claudia de Breij zingt voor Mauro
- Nieuws
- Claudia de Breij zingt voor Mauro
Claudia zet haar frustraties richting Minister Gerd Leers om in een liedje.

Het besluit van Minister van Immigratie en Asiel Gerd Leers om de 18-jarige asielzoeker Mauro terug te sturen naar Angola zorgt voor veel opschudding en voor heftige discussies. Mauro, moet hij blijven of niet? 3FM DJ en cabaretière Claudia de Breij heeft er een duidelijke mening over; 'Mauro moet blijven'.
Claudia's slaapliedje voor Gerd Leers
Claudia zette haar frustratie richting Minister Gerd Leers om in een liedje. Claudia op twitter: "Nu op http://www.claudiadebreij.nl onze versie van 'Meneer de President', deze keer 'Meneer de Minister' als slaapliedje Gerd Leers."
Luister hier het hele nummer:
Haar liedje over het beladen onderwerp bereikte ook Giel. Hij draaide het maandagochtend (31 oktober) en kreeg er zoveel reacties van luisteraars op, dat hij besloot zijn radiocollega te bellen.
Gerelateerd

3FM nieuws
Ed Sheeran vindt nieuw voorprogramma, Olivia Dean beschuldigd van plagiaat & Glastonbury wederom razendsnel uitverkocht
3FM nieuws
Voor welk album ben jij in de mood? Check het 3FM Album Kompas
3FM nieuws
Ready voor de moshpit? Win tickets voor de afsluiter van IJSLAND ERA 2
3FM nieuws
Metalhead Tatum (16) krijgt verrassing van the Queen of Metal: Special Request