Lady Gaga wil praten met Britse premier
- Nieuws
- Lady Gaga wil praten met Britse premier
Na President Obama, hoopt Lady Gaga binnenkort ook met de Britse premier Cameron te praten over haar Born This Way Foundation.

Voor haar Born This Way Foundation heeft Lady Gaga al de steun van President Obama. Nu wil de zangeres ook de premier van Engeland overhalen haar stichting te steunen.
Eigenheid en zelfexpressie voor iedereen
De Born This Way Foundation zet zich in voor ieder individu, door eigenheid en zelfexpressie niet alleen te steunen maar de ruimte te geven. De stichting wordt nu o.a. door President Obama en Harvard University gesteund. De Britse premier wordt graag aan deze lijst toegevoegd.
Cameron staat open voor gesprek met Gaga
De secretaresse van premier Cameron heeft aangegeven dat "als Lady Gaga contact met ons opneemt we zeker zullen reageren". Een open instelling is een mooie begin. Wordt vervolgd?
Gerelateerd

3FM nieuws
Maken telefoonvrije concerten een comeback?
3FM nieuws
40 nieuwe namen voor Lowlands: o.a. Kelis, Willem, Viagra Boys en Geordie Greep
3FM nieuws
Pinkpop 2026 onthult verrassingsact "Hoogmis van Het Zuiden": een musical ode aan Limburg
3FM nieuws
Jim Gardner speelt ‘Hardwired’ akoestisch in de 3FM Live Box