3FM nieuws

Madonna maakt grapje van bloemen-incident

  1. Nieuwschevron right
  2. Madonna maakt grapje van bloemen-incident

Na een onhandig incident met een fan, heeft Madonna haar excuses aangeboden. Nou ja, soort van. Bekijk de beelden.

Madonna was afgelopen week op het filmfestival in Venetië. Tijdens een persconferentie kreeg ze bloemen van een fan. Die accepteerde ze wel, maar het werd al snel pijnlijk duidelijk dat ze het gebaar niet kon waarderen.

Madonna houdt niet van hortensia's

De bos bloemen verdween meteen onder de tafel en Madonna zei tegen haar assistent: "I absolutely loathe hydrangeas (hortensia’s). He obviously doesn't know that." Ze had alleen niet door dat haar microfoon nog openstond en de hele zaal, inclusief de fan, hoorde haar opmerking.

Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.

'Madonna's love letter to hydrangia's'

Haar management stuurde na de persconferentie een korte statement uit, met de boodschap dat Madonna het recht heeft om zelf te bepalen welke bloemen ze mooi vindt. Madonna heeft later ook zelf gereageerd met een video. Daaruit blijkt dat ze de reacties op het hele incident maar overdreven vindt. Ze zegt sorry, niet tegen de fan, maar tegen de bloemen.

Madonna's manager Guy Oseary twitterde de link naar de video, met de veelzeggende titel 'Madonna's love letter to hydrangia's'.

Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.

Ster advertentie
Ster advertentie