Adele in VS geopereerd aan stembanden
- Nieuws
- Adele in VS geopereerd aan stembanden
De behandelende arts van de Britse zangeres verwacht dat ze volledig herstelt van de ingreep.

Adele is geopereerd aan haar stembanden. De zangeres kampte al tijden met stemproblemen. Ze heeft eerst geprobeerd beter te worden door rust te nemen en stemoefeningen te doen, maar dat was niet genoeg en een operatie aan haar stembanden bleek noodzakelijk.
Volledig herstel
Het Amerikaanse ziekenhuis in Boston, waar de operatie aan haar stembanden heeft plaatsgevonden, laat weten dat het goed is gegaan. De dokter die Adele behandelde zegt dat het helemaal goed komt met haar en haar gouden keeltje en dat de verwachting is dat ze volledig herstelt.
Adele livealbum
Er is een kleine troost voor de liefhebbers van Adele. Eind van de maand komt haar eerste livealbum Live At The Royal Albert Hall uit.
Gerelateerd
3FM nieuws
Tom Odell komt last minute naar Pinkpop 20253FM nieuws
Mark Ambor bij Jamie in de Golfkar op Pinkpop: "I have never driven a golf cart. Should we crash?”3FM nieuws
Dit was Muse op Pinkpop: de ultieme afsluiter vol verrassingen3FM nieuws
Dit was Justin Timberlake op Pinkpop: een nostalgisch feest voor de oren én de ogen