Timbaland wil Demi Lovato helpen met comeback
- Nieuws
- Timbaland wil Demi Lovato helpen met comeback
Hij vertelt in een videoboodschap hoe goed hij haar vindt en hij laat een track horen die hij speciaal voor de tienerster heeft gemaakt

Timbaland heeft zijn zinnen gezet op een samenwerking met tienerster Demi Lovato. De 18-jarige Amerikaanse zangeres zit op het moment in rehab, maar daar trekt Timbaland zich niets van aan.
Onder de indruk
De producer heeft een videoboodschap voor Lovato gemaakt, die hij op Youtube heeft gezet. Daarin laat hij weten dat hij erg onder de indruk is van haar en dat gebeurt niet zo snel, zegt hij over zichzelf.
Demotrack
Hij wil niet alleen laten weten dat hij haar zo goed vindt, hij wil haar ook vast een nummer laten horen dat hij speciaal voor haar geschreven heeft. Het is nog lang niet klaar, het is een demo, zegt hij er wel bij.
Gerelateerd
3FM nieuws
Claude op koers: Nederland blijft hoog staan bij bookmakers en fans3FM nieuws
Jonnie Boer, chef De Librije die zich groots voor SR24 inzette, overleden op 60-jarige leeftijd3FM nieuws
We zijn allemaal in de wolken van Claude3FM nieuws
Meevliegen met S10 in een helikopter op 5 mei? Meld je aan!