Drie Utrechtse bands wijden Ronda-zaal TivoliVredenburg in
- Nieuws
- Drie Utrechtse bands wijden Ronda-zaal TivoliVredenburg in
De Utrechtse bands Knalland, Mister And Mississippi en John Coffey wijdden woensdagavond 23 april de Ronda-zaal in van TivoliVredenburg in Utrecht.

Het is voor vele concertliefhebbers misschien even slikken dat de vertrouwde Tivoli Oudegracht in juni sluit, máár er komt een prachtig en gloednieuw muziekcentrum voor terug: TivoliVredenburg. Om de nieuwe zalen alvast uit te proberen, wijdden de Utrechtse bandjes Knalland, Mister And Mississippi en John Coffey de Ronda-zaal woensdagavond 23 april muzikaal in.
>> Klik hier om alle foto's van de avond te bekijken
De Ronda in TivoliVredenburg
Het muziekcentrum TivoliVredenburg wordt officieel geopend op zaterdag 21 juni. De nieuwe Tivoli heeft vijf zalen, waaronder de Ronda. Deze zaal heeft, zoals je kunt zien op de foto's, een intieme sfeer. Het publiek staat dicht op het podium. In totaal kunnen er 2.000 bezoekers in de zaal.
Roosmarijn belde 23 april in 3voor12 Radio met Atze de Vrieze over de opening van de Ronda-zaal:
Ook had Roosmarijn Mister And Mississippi nog even aan de lijn:
Gerelateerd

3FM nieuws
Kaartje voor een kaartje: Stuur jouw vakantiekaartje en win concertkaartjes!
3FM nieuws
SOFI TUKKER bouwen niet alleen een feestje op het podium, maar ook in de golfkar
3FM nieuws
Royel Otis over Nederlandse fans: "We love you so Dutch"
3FM nieuws
Bruno Mars in de ArenA: Grote meezingers, spectaculaire visuals en een man die thuishoort op het podium