3FM nieuws

Nielson & Miss Montreal live bij Giel

  1. Nieuwschevron right
  2. Nielson & Miss Montreal live bij Giel

Nielson en Miss Montreal waren dinsdagmorgen 14 mei samen te gast bij Giel en speelden hun single 'Hoe' live op De Speelplaats.

Twee singer-songwriters die allebei aanstekelijke popliedjes met een hoog meezinggehalte maken: als die samen gaan werken, moet daar wel een lekker liedje uitkomen.

Nielson en Miss Montreal in duet

Nielson (Niels Littooij) en Miss Montreal (Sanne Hans) ontmoetten elkaar tijdens de opnames van De Beste Singer-Songwriter van Nederland en Nielson wilde van het begin af aan eigenlijk al heel graag een liedje met Sanne schrijven. Het resultaat daarvan is 'Hoe', een lekker vrolijk en catchy nummer, precies zoals we van de twee gewend zijn.

Hoe-oe-oe blij Nico Dijkshoorn daarmee is, vertelde hij maandagochtend al even aan Giel (vanaf 03:14):

Nielson & Miss Montreal live bij Giel

Nielson en Miss Montreal speelden 'Hoe' al op de 3FM Awards. Ze waren dinsdagmorgen 14 mei allbei te gast bij Giel. Ze brachten samen 'Hoe' live ten gehore. Daarnaast deden ze solo nog een nummer. Nielson en zijn band 'vernielsonden' 'Ho Hey' van The Lumineers. Miss Montreal gaf solo een fragiele toegift. Beelden volgen zo snel mogelijk!

Nielson & Miss Montreal - 'Hoe'

Nielson covert 'Ho(e) Hey' van The Lumineers

Nielson - 'Als Je Naam Me Kijkt'

Nielson en Miss Montreal zitten qua oehoe-tjes op een lijn

Ster advertentie
Ster advertentie