Anne Soldaat live bij Giel
- Nieuws
- Anne Soldaat live bij Giel


Anne Soldaat stond dinsdagochtend 4 december met zijn nieuwe liedjes op De Speelplaats van Giel.
Anne Soldaat weet zichzelf nog steeds te ontwikkelen als gitarist en dat hoor je duidelijk terug op zijn nieuwe album Anne Soldaat. De plaat is sinds eind augustus 2012 uit. Hij stond dinsdagochtend 4 december bij Giel op De Speelplaats om zijn nieuwste muziek te laten horen, waaronder de nieuwe single 'If'.
Anne Soldaat werkt samen met Jason Falkner
Het nieuwe album van Anne Soldaat is onstuimig en stoer. Hij heeft opnieuw samengewerkt met de Amerikaanse muzikant Jason Falkner. "Ik wilde alleen nog een album maken als dat samen met Jason kon. Ik schrijf de liedjes en Jason weet als geen ander die het best tot hun recht te laten komen," aldus Anne Soldaat op zijn website. En dus vloog Anne begin 2012 naar Los Angeles om samen met Jason aan de opvolger van In Another Life (2009) te werken.
Anne Soldaat live bij Giel
Anne Soldaat maakte er een mooie dinsdagochtend van op De Speelplaats bij Giel. Hij speelde eerst zijn prachtige nieuwe single 'If', die werd aangekondigd door Nico Dijkshoorn. Daarna volgde de vrolijke countrysong 'Going Up The Country'.
Anne Soldaat - 'If'
Anne Soldaat - 'Going Up The Country'
Gerelateerd

3FM nieuws
Muse: de diepere laag komt morgen wel weer
3FM nieuws
3voor12: Twenty One Pilots werkt collectief door de stortregen-depressie
3FM nieuws
3FM Trending Talent 2026: Stemmen maar! De kans om door te breken, van slaapkamer naar 3FM Live Box!
3FM nieuws
Zwangere Guy bewaakt zijn mentale rust met yoga, maar breekt tussendoor de grootste podia van België af