Twitterconcerten van Tim Akkerman
- Nieuws
- Twitterconcerten van Tim Akkerman
Voormalig Di-rect zanger Tim Akkerman gaat de komende tijd een aantal kleine intieme concerten geven, speciaal voor zijn Twitter followers.

Houd Tim Akkermans Twitterberichten vooral heel goed in de gaten als je bij zijn speciale solo-optredens wilt zijn. De zanger geeft zijn fans namelijk via Twitter hints over de optredens. Zo laat hij weten dat het eerste 'Twitterconcert' gepland staat op 7 september ergens in Limburg. Waar precies, dat maakt hij later pas bekend.
Tim Akkerman wil geen toeters en bellen
"Door de intimiteit van de zaaltjes zal het een bijzondere ontmoeting worden voor de singer-songwriterliefhebbers", belooft de 30-jarige zanger. "Dus geen toeters en bellen, maar alleen mooie kleine liedjes."
Iets extra's
De eerste twintig fans die zich hebben aangemeld voor de Twitterconcerten krijgen gratis toegang tot de optredens. "Met een drankje op mijn naam en misschien nog wel iets extra's", aldus de zanger.
Tim akkerman start zijn theatertour op 15 oktober.
Gerelateerd

3FM nieuws
Maken telefoonvrije concerten een comeback?
3FM nieuws
Pinkpop 2026 onthult verrassingsact "Hoogmis van Het Zuiden": een musical ode aan Limburg
3FM nieuws
MEROL opent de feeksenzomer met nieuw album: “Dit gaat iedereen aan, niet alleen vrouwen!”
3FM nieuws
Jenny (26) en Ilse (26) winnen 3FM Gouden Festivalbandje