3FM-dj Luc Sarneel over No Time to Die: "Hier gaan we het nog heel lang over hebben"
- Nieuws
- 3FM-dj Luc Sarneel over No Time to Die: "Hier gaan we het nog heel lang over hebben"
Het mocht even duren, maar vandaag is dan eindelijk de nieuwe James Bond-film op het grote doek te bekijken. 3FM-dj Luc Sarneel ging namens Sanders Vriendenteam naar de wereldpremière en deelt zijn recensie tijdens de uitzending: "Ik heb echt een hele leuke avond gehad".
Strak in pak kwam Luc aan bij Pathé Tuschinski in Amsterdam. Alles wat je van een wereldpremière verwacht was aanwezig. Een rode loper, bekende mensen (met voorkeursbehandelingen), champagne, oesters en niet te vergeten: Vodka Martini, shaken not stirred.
Lang verwacht
Sander heeft zich voorafgaand de première boos gemaakt om de film, omdat we juist tijdens de pandemie hem hard nodig hadden om thuis te bekijken. Luc vertelt dat Daniël Craig in een videoboodschap toelichtte waarom er toch is gekozen om te wachten met de release: "Hij vertelde dat je deze film echt moet gaan bekijken op groot scherm".
Dan rest ons alleen nog de vraag: was het het wachten waard? Als het aan Luc ligt wel. "Je moet echt gaan, het is een van de belangrijkste James Bond films in de geschiedenis." Hij bekroont de film direct als zijn favoriete en beste Bond-film aller tijden.
Soundtrack van Billie Eilish
James Bond-films staan ook bekend om de populaire soundtracks die eruit voortkomen. Deze keer wordt deze gezongen door niemand minder dan Billie Eilish. Zij is hiermee de jongste artiest ooit die een soundtrack voor de film heeft gemaakt. Zal dit dan ook direct de beste Bond-soundtrack worden?
Beluister het fragment hieronder terug:
Gerelateerd

3FM nieuws
RAYE, Mumford & Sons en Blink-182 aangekondigd voor Pinkpop
3FM nieuws
Jamie Miller brengt dansbare Megahit ‘Babydoll’ naar de 3FM Live Box
3FM nieuws
Troye Sivan schrijft een liefdesbrief aan de vrouwen in zijn leven met album: She's the Best
3FM nieuws
IJSLAND en De Staat live op 3voor12 Song van het Jaar 2026