Rámon ruilt van baan met Heleen de Geest
- Nieuws
- Rámon ruilt van baan met Heleen de Geest
Rámon dacht dat file-lezers de hele dag zitten te niksen. Heleen de Geest was zwaar beledigd en daagde Rámon uit om een keer een dag file te komen lezen.

Heleen de Geest belde dinsdag 29 juli met Timur en Rámon. Ze was beledigd door Rámons uitspraken dat file-lezers waarschijnlijk toch vrij weinig doen naast de twee minuten per uur dat ze de files voorlezen.
Rámon en Heleen ruilen van baan
Om zijn ongelijk te bewijzen daagde Heleen Rámon uit om een dagje bij de ANWB te komen werken. Rámon wil de uitdaging wel aangaan, maar alleen als Heleen op zijn plek tegenover Timur komt zitten.
De banenruil vond vrijdag 1 augustus plaats. De ANWB had een goede voorbereiding getroffen. Kreeft, champagne en oesters; ze hadden alle benodigdheden in huis. Maar was 3FM wel klaar voor Heleen?
Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.
Gerelateerd

3FM nieuws
Antony Szmierek over zijn nieuwe album Decoding Birdsong: "Dit maken voelde veel meer als therapie"
3FM nieuws
3voor12: de twaalf beste acts van zondag op Lowlands 2026
3FM nieuws
3voor12: Tyler, The Creator vult de Alpha in z'n eentje
3FM nieuws
3FM Festimeter: Welk festival was dit jaar de absolute topper?