3FM nieuws
Mooi was die tijd met Jah6 en Corry bij Giel
- Nieuws
- Mooi was die tijd met Jah6 en Corry bij Giel
Jah6 steekt levensliederen in een reggaejasje. Dat deed de band ook met een van de klassieke meezingers van Corry Konings. Samen waren ze bij Giel.

Het duo Jah6 kwam op een blauwe maandag met het gekke idee om het levenslied te kruisen met reggae. Het begon met Hazes meets Marley. Jah6 gooide een reggaesausje over de grootste hit van André Hazes: 'Zij Gelooft In Mij'. Het succes van dit Jah6 concept werd ruimschoots bewezen op de Zwarte Cross 2010 en op Noorderslag 2011.
Jah6 en Corry Konings 'Mooi Was Die Tijd'
En ook 'Mooi Was Die Tijd' van Corry Konings is door het duo in een reggaejasje gestoken. In duet met Corry lieten zij woensdag (16 november) hun remake live horen op De Speelplaats bij Giel.
Sinterklaas, wie kent hem niet!
Advertentie via ster.nl
Advertentie via ster.nl
Gerelateerd

3FM nieuws
Chase & Status keren zich tegen AI: "Wij willen juist laten horen hoe authtenticiteit het sterkste is”
3FM nieuws
Ed Sheeran geeft fouten toe, Madonna x Charli XCX collab en meer...
3FM nieuws
Fontaines D.C. levert met Dopamine Chamber de soundtrack van de herfst
3FM nieuws
ESNS bevestigd de eerste artiesten voor Noorderslag met o.a. Elmer, Mula en Radio Z