Daydreams In A Blackout is 3FM Album van de Week
- Nieuws
- Daydreams In A Blackout is 3FM Album van de Week
Het zevende studioalbum van DI-RECT, Daydreams In A Blackout, is verkozen tot 3FM Album van de Week.

Daydreams In A Blackout kwam vrijdag 4 april uit. De heren kwamen in aanloop naar de release een week lang op bezoek bij Giel. En nu heeft de plaat de titel 3FM Album van de Week gekregen!
Daydreams In A Blackout
Daydreams In A Blackout is het zevende studioalbum van DI-RECT. De band heeft zich een jaar lang teruggetrokken in de studio om te werken aan het album. Het album Daydreams In A Blackout is de opvolger van Time Will Heal Our Senses uit 2011. DI-RECT sprak met Giel over de reacties op de eerste nummers van het album. "Het is natuurlijk wel spannend omdat alles nu er in één keer uitgaat en mensen de optredens ook terug kunnen luisteren," liet Marcel Veenendaal weten aan Giel.
DI-RECT-week bij Giel
De heren van DI-RECT stonden van maart 31 maart tot vrijdag 4 april (de dag van de release) bij Giel op De Speelplaats en verklapten elke dag iets meer over de nieuwe plaat.
DI-RECT genomineerd voor 3FM Award
DI-RECT was genomineerd voor een 3FM Award voor Beste Band tijdens de tiende editie van de 3FM Awards. De mannen grepen helaas nét naast de felbegeerde titel. Racoon mocht hem wel mee naar huis nemen.
Win 3FM Album van de Week Daydreams In A Blackout
Wil jij het nieuwe album van DI-RECT winnen? Doe dan mee aan de prijsvraag!
>> Win 3FM Album van de Week: Daydreams In A Blackout
Beluister de nieuwe plaat van DI-RECT hier:
DI-RECT - Daydreams In A Blackout via Spotify
Gerelateerd

3FM nieuws
Billie Eilish anniversary: ‘ocean eyes’ bestaat 10 jaar
3FM nieuws
SR25: Benefietwedstrijd sterrenteam versus 3FM-luisteraars: 6-2 na spannende pot
3FM nieuws
Bazart sluit met 'Nooduitgang' een moeilijke tijd af in de 3FM Live Box
3FM nieuws
Muzikale recap: ROSALÍA komt naar Nederland, Miley Cyrus hint op verrassing en meer