Eerste indrukken van nieuwe album Within Temptation
- Nieuws
- Eerste indrukken van nieuwe album Within Temptation
Uit getweet tijdens de luistersessie blijkt dat de band een hele andere muzikale richting is ingeslagen

Internetjournalist Jochem Geerdink twittert tijdens de luistersessie van Within Temptation over het nieuwe album van de gothicband. Alhoewel gothic, het opvallendste wat hij schrijft is dat ze een hele andere muzikale richting in zijn gegaan.
Fragment
Hij zette er ook een linkje bij naar een fragment van het nieuwe album, maar dat stond er niet lang op. De tweet: “Dat bands eens iets anders willen, is niets nieuws. Dit js wel heel extreem. #WT op de dansvloer? http://moby.to/fyudal” De hele tweet is inmiddels verdwenen en de link naar het vermeende fragment werkt niet meer.
Veel experimenteler
Op de site van de band schreven ze in december zelf al een bericht over ‘The Unforgiving’, zoals het album heet. Ze lieten toen al doorschemeren dat het een stuk experimenteler zou worden dan de twee voorgangers. Als we Geerdink mogen geloven is dat nog een understatement. De eerste drie nummers klinken volgens hem als (pop) singles en hij heeft het over 80’s synth/pop.
Gerelateerd

3FM nieuws
Claude laat het hele publiek springen tijdens de 3FM Awards
3FM nieuws
Wijnand & Jamie reiken eerste 3FM Award uit aan Kensington: Schaal van Rigter voor 'A Moment'
3FM nieuws
Nieuwe podcast alert: Barend & Benner ranken de meest aparte recensies
3FM nieuws
Duco (9) droomt groot, Joost Klein maakt het waar