The Cure kondigt nieuw album en dvd-reeks aan
- Nieuws
- The Cure kondigt nieuw album en dvd-reeks aan
Zes jaar na het laatste album 4:13 Dream heeft de Britse band The Cure details bekendgemaakt over een veertiende studioalbum en een reeks live-dvd’s.

Het album draagt voorlopig de titel 4:14 Scream en zal eind 2014 het levenslicht zien. Naast de releases is de band ook van plan om te beginnen aan een derde ronde van de Trilogy shows.
Trilogy shows
Vermoedelijk gaan Robert Smith en zijn mannen de albums The Top, The Head On The Door en Kiss Me Kiss Me Kiss Me in hun volledigheid spelen. Bij de Trilogy show in 2002 bracht de groep namelijk de albums Pornography, Disintegration en Bloodflowers ten gehore, en bij de editie van 2011 konden liefhebbers de albums Three Imaginary Boys, Seventeen Seconds en Faith aanschouwen.
Teenage Cancer Trust
Eind maart speelt The Cure ook twee uitverkochte concerten in de Londense Royal Albert Hall om het tienerkankerfonds te steunen. Vorig jaar trok de band door Zuidoost-Azië en Noord- en Zuid-Amerika. Hier speelden ze voor meer dan een miljoen fans.
Gerelateerd

3FM nieuws
Van onverwachte duo's tot verrassingsreleases: de beste collabs van vorige week en meer
3FM nieuws
Taylor Swift wil stem en uiterlijk beschermen tegen AI met handelsmerk
3FM nieuws
Bazart speelt 'Begin Opnieuw', 'Nacht In Amsterdam' & 'Nooduitgang' in de 3FM Live Box
3FM nieuws
Florence Road in de 3FM Live Box: van support voor The Last Dinner Party naar eigen tour