Nooit Grappig: Een school die niet bij de les blijft
- Nieuws
- Nooit Grappig: Een school die niet bij de les blijft
Twaalf leerlingen moeten herexamen doen, omdat de school vergeten was het examen af te nemen.

Twaalf leerlingen op een school uit Amersfoort zijn gezakt voor hun examen. Niet omdat ze niet hun best hadden gedaan, maar omdat de school even een examen was vergeten af te nemen.
Vanaf dit jaar is het voor HAVO en VWO verplicht om examen te doen in het vak 'drama' en dat had de school niet helemaal meegekregen! Maar hiermee is de kous niet af. Het is ook gebleken dat de school een heel jaar lang vergeten is om het theoretische gedeelte van het vak te doceren. De leerlingen moesten hierdoor in een paar dagen tijd alle theorie van de afgelopen jaren leren om klaar te zijn voor het herexamen van vandaag.
Nooit Grappig
Rob Stenders en zijn team hebben uiteraard te doen met de leerlingen. Toch bedachten ze, na het lezen van dit dramatische nieuws, enkele Nooit Grappigs:
- Een school die niet bij de les blijft
- Wel door de grond kunnen zakken
- Wat een drama
Dit kan jij vast beter. Schroom niet en laat je creativiteit hieronder de vrije loop!
Gerelateerd

3FM nieuws
Een vergeten paar oorbellen levert Malcolm Todd de 3FM Megahit op
3FM nieuws
Stray Dogs van Nothing But Thieves is een ode aan de energie en gemeenschap van livemuziek
3FM nieuws
Olivia Rodrigo trapt haar tour af, Madonna met Sabrina Carpenter en Charli xcx bij de VMA's en meer
3FM nieuws
DI-RECT is persoonlijker dan ooit met met eerste deel van nieuw hoofdstuk: I: Keep The Fire On