Rechtszaak tegen Lady Gaga om speelgoedpop
- Nieuws
- Rechtszaak tegen Lady Gaga om speelgoedpop


Lady Gaga zou bewust de release van een Lady Gaga-pop uitstellen. Volgens haar contract mag dit niet.
MGA Entertainment, een Amerikaans bedrijf dat o.a. speelgoed poppen maakt, heeft een rechtszaak aangespannen tegen Lady Gaga. Ze zou bewust contractbreuk hebben gepleegd.
Lady Gaga-pop niet met kerst in de winkel
In het contract, dat beide partijen met elkaar getekend hebben, staat dat de Lady Gaga-pop voor kerst in de winkel moet liggen. Maar door een verzoek van Lady Gaga om de chip met Gaga-stemgeluiden uit de pop te halen kan deze deadline niet gehaald worden.
De poppenfabrikant sleept nu de zangeres voor de rechter met de aanklacht dat Gaga de deadline bewust naar 2013 heeft verplaatst. In dat jaar komt Gaga's nieuwe album uit.
Lady Gaga vanaf het begin enthousiast over de pop
De eis van MGA Entertainment is een schadevergoeding van Lady Gaga, of toestemming om de pop ongewijzigd voor kerst in de winkels te kunnen leggen.
Gerelateerd

3FM nieuws
Kevin Parker: het creatieve brein achter Tame Impala en meer
3FM nieuws
Tot deze festivals krijg je toegang met het 3FM Gouden Festivalbandje
3FM nieuws
Taylor Swift wil stem en uiterlijk beschermen tegen AI met handelsmerk
3FM nieuws
Alles wat je moet weten over de opener van Harry Styles: Robyn