Ex-Fleetwood Mac gitarist Bob Welch overleden
- Nieuws
- Ex-Fleetwood Mac gitarist Bob Welch overleden
Bob Welch is overleden, hij is 66 jaar oud geworden.

De gitarist uit de beginperiode van Flootwood Mac is donderdagavond dood in zijn huis aangetroffen. De politie zegt dat het hoogstwaarschijnlijk om zelfmoord gaat.
Afscheidsbrief bij zijn lichaam gevonden
Het ging de afgelopen tijd al niet zo goed met Bob, hij had problemen met zijn gezondheid. De politie van Nashville meldde donderdagavond dat Bob's lichaam door zijn vrouw in hun huis is gevonden. Er wordt vermoed dat het om zelfmoord gaat, omdat er een afscheidsbrief bij zijn lichaam is gevonden. Bob heeft zichzelf in de borst geschoten.
Bob bracht de melodie in Fleetwood Mac
In de vier jaar die Bob bij Fleetwood Mac zat, waarin hij op vijf albums meespeelde, heeft hij ervoor gezorgd dat Fleetwood Mac een meer melodische richting op ging. Na zijn vertrek werd zijn plaats ingenomen door Lindsey Buckingham en Stevie Nicks.
Gerelateerd
3FM nieuws
Popronde-selectie 2025 bekend: dit zijn alle 100 acts3FM nieuws
XXJULÍA is de winnaar van 3FM Trending Talent 2025, maak kennis met haar!3FM nieuws
Tom Odell in gesprek met Wijnand over Billie Eilish, nieuwe muziek en zijn inspiraties3FM nieuws
MICHA in de 3FM Live Box: breekbaar mooi met ‘Hopeful’