Miss Montreal live bij Giel
- Nieuws
- Miss Montreal live bij Giel
De ochtend begon goed op dinsdag 15 oktober. Miss Montreal speelde die dag op De Speelplaats bij Giel.

Miss Montreal schoof dinsdag 15 oktober 2013 aan bij Giel en speelde live op De Speelplaats.
Miss Montreal laat single 'Heavy Heart' horen
Op de Zwarte Cross 2013 kwam ze ook bij Giel langs in de studio en liet daar een stukje van haar single 'Heavy Heart' horen. Het nummer kwam 16 september officieel uit en dinsdag bij Giel speelde ze 'm helemaal met haar band. De Nederlandse band Me And Mister Jansen was er ook bij. Het duo verzorgde die ochtend de achtergrondzang van 'Heavy Heart'. Ook waagde Miss Montreal zich aan een zeer geslaagde versie van Avicii's 'Wake Me Up'. Beelden volgen snel!
Nieuwe clubtour Miss Montreal
Sanne vertelde bij Giel dat ze in 2014 weer een clubtour gaat doen. Sanne en haar band starten de tour op 28 februari en doen de bekende poppodia in heel Nederland aan. Me And Mister Jansen hebben al vaker het voorprogramma van Miss Montreal verzorgd en dat gaan ze tijdens de clubtour ook weer doen.
Miss Montreal en Nielson ontvingen platina
De hit 'Hoe' van Miss Montreal en Nielson scoorde in juli 2013 een platina. De zomerhit was meer dan twintigduizend keer gedownload. Verder was Sanne dit jaar druk als Ambassadeur van de Vrijheid. Daarvoor schreef ze het nummer 'Helden'.
Miss Montreal - 'Heavy Heart'
Miss Montreal covert 'Wake Me Up' Avicii
Miss Montreal weet precies wat ze wil
Me & Mr. Jansen - 'Little Princess'
Gerelateerd

3FM nieuws
The Indien treedt op met ex-3FM Megahit ‘How Many Nights’ in de 3FM Live Box
3FM nieuws
Draai in het Glazen Huis tijdens Serious Request 2025
3FM nieuws
Vraag vanaf nu je plaat aan voor 3FM Serious Request
3FM nieuws
Van conflict naar collab, Olivia vecht voor fans, Julia is back en Sef en Roxy in concert!