Gebeurt er nog wat in Flevoland?
- Nieuws
- Gebeurt er nog wat in Flevoland?
Flevoland heeft een plekje in het hart van Sander Lantinga en samen met Coen kijken ze dan ook graag of er nog wat gebeurt.

Geboren en getogen in Biddinghuizen, kan Sander Lantinga niet ontkennen dat Flevoland hem gevormd heeft in zijn jonge jaren. Hij maakte er van alles mee, waaruit blijkt dat er heus nog weleens wat gebeurt in die provincie. Maar sinds zijn vertrek heeft hij niet helemaal meer in de smiezen wat er te doen is. Vandaar dat er voortaan in de Coen en Sander Show een nieuw item te horen is.
Gebeurt er nog wat in Flevoland?
Tijdens het bespreken van de ontwikkelingen in de twee grote steden (drie als je Emmeloord meerekent, volgens Sander) stuitte de oud-Biddinghuizenaar op de website bhznet.nl. Al het nieuws uit zijn geboortedorp, het wel en wee van de inwoners én een eerbetoon aan zijn persoontje.
Gerelateerd

3FM nieuws
Ed Sheeran geeft fouten toe, Madonna x Charli XCX collab en meer...
3FM nieuws
Mula verrast beseffers met gloednieuw album: “Als je gaat, moet je hard gaan!”
3FM nieuws
Olivia Rodrigo trapt haar tour af, Madonna met Sabrina Carpenter en Charli xcx bij de VMA's en meer
3FM nieuws
Fontaines D.C. levert met Dopamine Chamber de soundtrack van de herfst