Bijna 74.000 euro voor bijbel Elvis
- Nieuws
- Bijna 74.000 euro voor bijbel Elvis


Er was helaas weinig interesse voor de vieze onderbroek van Elvis, maar zijn bijbel verkocht goed!
Een Amerikaan die in Groot-Brittannië woont, betaalde bijna 74.000 euro voor de bijbel die ooit eigendom was van Elvis. Voor de veiling begon, werd de waarde van het boek geschat op zo'n 30.000 euro.
De bijbel van Elvis
Elvis kreeg het religieuze boek van zijn oom en tante tijdens zijn eerste Kerstmis op Graceland in 1957. In de bijbel staan handgeschreven aantekeningen van The King. Hij droeg de bijbel tot zijn dood op 16 augustus 1977 bij zich.
Weinig aftrek voor vieze onderbroek Elvis
De ongewassen onderbroek die Elvis droeg onder zijn witte jumpsuit tijdens een optreden in 1977, werd verrassend genoeg niet verkocht. Voor 8.750 euro mocht je de vieze onderbroek mee naar huis nemen, maar er werd niet meer dan 6.260 euro geboden. De veiling met Elvis-items bracht totaal ruim 125.000 euro op.
Gerelateerd

3FM nieuws
Ready voor de moshpit? Win tickets voor de afsluiter van IJSLAND ERA 2
3FM nieuws
Mula verrast beseffers met gloednieuw album: “Als je gaat, moet je hard gaan!”
3FM nieuws
Ed Sheeran vindt nieuw voorprogramma, Olivia Dean beschuldigd van plagiaat & Glastonbury wederom razendsnel uitverkocht
3FM nieuws
Een vergeten paar oorbellen levert Malcolm Todd de 3FM Megahit op