Rijverbod vanwege ‘rijden onder invloed van drum and bass’
- Nieuws
- Rijverbod vanwege ‘rijden onder invloed van drum and bass’


In de Britse plaats Bristol heeft een man een rijverbod opgelegd gekregen omdat hij 'onder invloed van' drum and bass achter het stuur zat.
Aaron Cogley uit de Britse plaats Bristol mag een jaar lang niet autorijden. Volgens de politie treuzelde hij in kleine steegjes, nam hij extreem scherpe bochten en reed hij tot op twee keer toe door rood licht. Cogley werd vervolgens aangehouden in de veronderstelling dat hij onder invloed moest zijn, terwijl hij helemaal geen drank of drugs had genoten.
Rijverbod door drum and bass
Volgens advocaat David Miller kan Cogley door het rijverbod dat hem is opgelegd zijn baan verliezen. Hij zei dat zijn cliënt dom heeft gehandeld, maar dat het niet zijn eigen schuld is dat hij wat ongecontroleerd reed.
"Het was dom, maar hij werd meegesleept door de bedwelmende effecten van drum and bass muziek," aldus David Miller.
Ook een taakstraf voor Aaron Cogley
Het blijft voor Aaron Cogley niet bij een rijverbod van een jaar. Hij kreeg ook een taakstraf van 80 uur opgelegd en moet zijn rijbewijs opnieuw halen.
Gerelateerd
3FM nieuws
Uit deze jaren komen de meeste tracks in de 3FM Top 1003 van deze Eeuw3FM nieuws
Sufjan Stevens getroffen door spierziekte: moet opnieuw leren lopen3FM nieuws
The Indien is het voorprogramma van Son Mieux in een uitverkocht AFAS Live3FM nieuws
Popronde 2023: deze 12 acts overtuigden in 10 minuten