3FM nieuws

Een wekker die afgaat is Nooit Grappig

  1. Nieuwschevron right
  2. Een wekker die afgaat is Nooit Grappig

In Ierland heeft een terrorist zich dit weekend ernstig verwond toen zijn autobom een uur te vroeg afging. De Ierse terrorist was namelijk vergeten dat zaterdag op zondag de zomertijd inging.

De terrorist was van plan een aanslag te plegen in het centrum van Dublin. Met zijn instelling was niets mis, met die van de bom 'helaas' wel.

Per seconde wijzer

Getuigen zagen de man met een bloedend gezicht uit de wagen vluchten. Dat meldt de Britse krant Daily Mail vandaag. De politie in Dublin onderzoekt of de terrorist, lid van een gewelddadige Ierse bende, zichzelf inderdaad heeft verwond omdat hij de zomertijd was vergeten. Na de explosie stapte de man zwaargewond in een taxi. Tot nu toe ontbreekt ieder spoor van de stuntelende terrorist.

Geef jouw Nooit Grappig door!

Een terrorist die afgaat is Nooit Grappig. Welke creatieve Nooit Grappig kun jij bij dit nieuws bedenken? Laat het ons weten in een app'je! Je kunt je Nooit Grappig schrijven óf inspreken. Horen we jou vanmiddag op de radio?

>> App'je sturen kan rechtsboven of via 3fm.nl/live of via je mobiel (inspreken kan alleen via de 3FM-app op je mobiel)

Ster advertentie
Ster advertentie