Nicky Romero maakt muziek voor Kinderen voor Kinderen
- Nieuws
- Nicky Romero maakt muziek voor Kinderen voor Kinderen
De Nederlandse DJ Nicky Romero gaat muziek componeren voor Kinderen voor Kinderen.

Nick Rotteveel a.k.a. Nicky Romero gaat een liedje maken voor Kinderen voor Kinderen, zo zei hij op Sziget tegen Wijnand. Daarmee treedt de DJ en producer in de voetsporen van onder meer Tjeerd Oosterhuis, Henk Temming (Het Goede Doel) en Fluitsma & Van Tijn. Nicky Romero gaf ook een optreden op Sziget en stond eerder deze zomer al op Sensation en XO Live.
Nicky Romero op ADE
Nicky Romero opent op 16 oktober het Amsterdam Dance Event met zijn eigen Protocol Recordings labelnight in de Melkweg in Amsterdam.
De DJ en producer brak in 2012 door in de clubs en veroverde dit jaar ook de radio. Het nummer 'I Could Be The One' met Avicii werd zelfs een nummer 1-hit in Groot-Brittannië.
Wijnand kletst bij met Nicky Romero op Sziget
Foto's Nicky Romero op Sziget
Gerelateerd

3FM nieuws
Harry Styles geeft een grote knipoog naar deze muziek legends tijdens zijn ‘Together Together’ shows
3FM nieuws
Wordt de kleur van Billie Eilish's nieuwe era groen?
3FM nieuws
Dit was het eerste weekend van Harry Styles in de Johan Cruijff ArenA
3FM nieuws
Bazart speelt 'Begin Opnieuw', 'Nacht In Amsterdam' & 'Nooduitgang' in de 3FM Live Box