3FM nieuws
John Lennons bebloede kleren in galerie
- Nieuws
- John Lennons bebloede kleren in galerie

Het is wat typisch, maar de kleding die Lennon droeg in 1980 toen hij werd vermoord, wordt tentoongesteld in een galerie.
In de tentoonstelling John Lennon: the New York Years zullen de kleren die Lennon droeg toen hij vermoord werd door een doorgedraaide fan, te zien zijn.
>> Lees hier meer over John Lennon
In de tentoonstelling John Lennon: the New York Years zullen de kleren die Lennon droeg toen hij vermoord werd door een doorgedraaide fan, te zien zijn.
Yoko Ono
De weduwe van de Beatle, Yoko Ono, heeft meegewerkt aan de tentoonstelling en ze verwacht wel 'enige reactie' op dit item. Andere items zijn handgeschreven teksten, een piano, gitaren, een 'oma' bril en Lennon's bekende 'New York City' T-shirt.Moord
John Lennon, woonde in de jaren zeventig vooral in New York en werd op 8 december 1980 bij zijn appartement vermoord. De ex-Beatle werd maar 40 jaar oud. Yoko vindt het belangrijk dat mensen tijdens de tentoonstelling met hun eigen ogen kunnen zien wat vuurwapens aanrichten.>> Lees hier meer over John Lennon
Ster advertentie
Ster advertentie