3FM nieuws

VanVelzen live bij Giel

  1. Nieuwschevron right
  2. VanVelzen live bij Giel

Het was weer een gezellige boel op donderdag 1 oktober, want VanVelzen was te gast bij Giel!

(Fotograaf: Bart van der Putten)

VanVelzen zit natuurlijk al jaren in het artiestenvak. Met nummers als 'Baby Get Higher' en 'When Summer Ends' had hij enorm succes. Op vrijdag 13 november (ja, echt!) komt het album Call It Luck uit, het resultaat van drie jaar schrijfwerk. Zijn nieuwe single 'Phoenix' komt ook regelrecht van deze nieuwe plaat af en werd natuurlijk gespeeld op De Speelplaats!

Afrikaans tintje

Het album 'Call It Luck' is geïnspireerd door reizen naar o.a. Congo en Kenia, en bevat een aantal Afrikaanse invloeden. Ook onthulde Roel dat er een samenwerking met Alain Clark op het album staat. Welke dat precies is? Luister naar het interview en geniet van een paar previews:

3FM Classic

Ook waagde VanVelzen zich aan een classic uit 50 Jaar 3FM: 'Help!' van The Beatles, met een twist. Waarom dit nummer, en niet 'Yesterday' of 'Hey Jude'?

"Ik keek wat er in 1965 op nummer 1 stond in de hitlijsten, en dat was 'Help' van The Beatles. Dus ik heb daarvoor gekozen, omdat de wat onbekendere nummers eigenlijk te weinig op de radio te horen zijn. Het gaat nu juist om die 50 jaar popgeschiedenis, en The Beatles hebben daar een grote stempel op gedrukt!"
- Roel van Velzen

VanVelzen - 'Phoenix'

3FM Classic door VanVelzen: 'Help!' van The Beatles

VanVelzen - 'Homesick'

Ster advertentie
Ster advertentie