Komt er een tweede Spice Girls-reünie?
- Nieuws
- Komt er een tweede Spice Girls-reünie?
Volgend jaar is het precies twintig jaar geleden dat 'Wannabe' van de Spice Girls uitkwam. Volgens Spice Girl Emma Bunton hét uitgelezen moment voor een reünie.

"If you wanna be my lover!", we kunnen allemaal nog steeds meebleren met 'Wannabe', de ultieme classic van de meidengroep én de track waarmee de Spice Girls in één klap wereldberoemd werden.
Reünie
Emma Bunton zei in een interview met Daily Star dat de kans bestaat dat er een Spice Girls-reünie komt.
"Ik was onlangs nog met Geri Halliwell en Melanie Brown. We houden van elkaar en we houden ervan om samen op te treden. Het is slechts een kwestie van de juiste timing, want we hebben nu nog onze eigen carrière en onze eigen familie. Het is een kwestie van onze vijf agenda's op elkaar afstemmen. Dat is alles."
- Emma Bunton tegenover Daily Star
Spice Girls
De Spice Girls hielden het in 2000 voor gezien, om zich allemaal op hun eigen solocarrière te richten. Echt succesvol werden ze solo niet. Alleen Melanie C wist een aantal grote hits te scoren, onder meer met Bryan Adams ('When You're Gone'), maar ook alleen met 'I Turn To You' en 'Never Be The Same Again'.
Eerste reünie
In 2007 hielden de Spice Girls hun eerste reünie. De dames gingen vanaf 7 december 2007 op tournee langs onder meer Los Angeles, Las Vegas, New York, Londen en Madrid. In 2012 waren ze voor het laatst samen: toen stonden de vijf meiden op de slotceremonie van de Olympische Spelen in Londen.
Spice Girls - 'Wannabe'
Gerelateerd

3FM nieuws
Mick Jagger verbleef twee weken in geheim appartement Ziggo Dome
3FM nieuws
Yungblud annuleert tour, Ariana Grande aangevallen in Singapore en meer
3FM nieuws
Zo haalt de Prinses Margrietschool in Spankeren geld op voor 3FM Serious Request. Gastlessen Afl 2
3FM nieuws
Huisregels 3FM Serious Request