Wilders: 'Lady Gaga veel leuker dan Prinsjesdag'
- Nieuws
- Wilders: 'Lady Gaga veel leuker dan Prinsjesdag'


Geerts hoogtepunt op Prinsjesdag was het concert van Lady Gaga.
Geert Wilders liet op Prinsjesdag weten niet echt onder de indruk te zijn van de uitgesproken Troonrede van koningin Beatrix. Hij zei zich vooral te verheugen op het concert van Lady Gaga in de Ziggo Dome diezelfde avond.
Hoogtepunt van de dag is Lady Gaga
De PVV-leider Twitterde op Prinsjesdag: "Leuke dag vandaag: traditionele (maar beetje saaie) Prinsjesdag, maar hoogtepunt komt vanavond: naar concert Lady Gaga in Ziggo Dome! :-)". Na het concert liet de PVV-leider zijn volgers nog even weten dat Gaga's show geweldig was. Hij had vooral genoten van zijn favoriete nummer 'Alejandro'.
Lady Gaga rookt jointje
Tijdens het Born This Way Ball- concert gooide iemand uit het publiek een jointje naar de superster. Lady Gaga liet er geen gras over groeien en stak hem aan. Ze grapte dat ze zo snel mogelijk met president Barack Obama wilde praten om hem over te halen om marijuana wereldwijd legaal te maken. Hm, kon Geert Wilders deze actie ook waarderen? Hopelijk had Lady Gaga haar wietpas op zak... Check het fragment hieronder.
Gerelateerd

3FM nieuws
3FM Talent Josua Peter op ESNS 2026: rauw en oprecht
3FM nieuws
Inge wint hoogtepunt voor 2026: internationaal handbaltoernooi voor zoontje
3FM nieuws
The Beat presenteert: Club van de Maand-special
3FM nieuws
Bad Bunny viert met Halftime show de Latijns-Amerikaanse cultuur, verbinding en samenhorigheid