HONNE coverde Adele bij Giel
- Nieuws
- HONNE coverde Adele bij Giel
'Someone That Loves You', 'Gone Are The Days' en een cover van Adele. HONNE stond vrijdag 17 juni op De Speelplaats, en dat klonk super goed!

HONNE bestaat uit James en Andy, twee Britten die elkaar ontmoetten op de Universiteit. De eerste paar jaren waren ze vooral druk met elektronische muziek. Langzaam sloop de singer-songwriter-achtige stijl daarin. Die combi is goud.
Izzy Bizu
Samen met Izzy Bizu schreven ze 'Someone That Loves You'. Izzy had in een interview gezegd dat ze heel graag met HONNE wilde werken, dus hebben de mannen contact met haar gezocht op Twitter. Vervolgens doken de drie de studio in. En daar ging het eigenlijk vanzelf, vertelden ze vrijdagochtend (17 juni) bij Giel.
Izzy was helaas niet op De Speelplaats, maar de achtergrondzangeres van HONNE, Naomi, was een goede vervanger! Samen deden ze 'Someone That Loves You'.
HONNE - 'Gone Are The Days' live bij Giel
HONNE covert Adele live op 3FM
Gerelateerd

3FM nieuws
Zo haalt de Prinses Margrietschool in Spankeren geld op voor 3FM Serious Request. Gastlessen Afl 2
3FM nieuws
Pinkpop kondigt nieuwe namen en headliners aan: Foo Fighters, The Cure en Twenty One Pilots
3FM nieuws
Nederland doet definitief niet mee aan Eurovisie Songfestival 2026
3FM nieuws
Eerste 39 namen DTRH 2026: Florence + the Machine, The xx, Son Mieux en veel meer