Maartje vertelt Giel over de situatie in Istanbul
- Nieuws
- Maartje vertelt Giel over de situatie in Istanbul
Maartje Jansen woont in Istanbul en haar man is piloot voor Turkish Airlines. De aanslag op het vliegveld op 28 juni kwam voor haar dan ook heel dichtbij. Woensdagochtend (29 juni) vertelde ze aan 3FM-DJ Giel Beelen hoe het daar nu is.

Gelukkig waren Maartje en haar man thuis op het moment van de aanslag. Er zijn heel veel Nederlandse piloten in Istanbul, vertelde Maartje, en voor zover ze weet zijn ze allemaal in orde. Tot de aanslag op het vliegveld wilde Maartje niet weg uit Turkije, ondanks eerdere aanslagen, maar nu voelt ze zich toch minder veilig in het land. Luister het hele gesprek hier:
Ken jij ook mensen in Istanbul, wil je een verhaal met ons delen of een nummer aanvragen voor de slachtoffers? Laat het ons weten in de comments.
Gerelateerd

3FM nieuws
Wijnand & Jamie reiken eerste 3FM Award uit aan Kensington: Schaal van Rigter voor 'A Moment'
3FM nieuws
Duik met Sef in zijn 4 nominaties voor de 3FM Awards: van Lowlands tot Lieve Monsters
3FM nieuws
Josua Peter speelt nieuwe single 'Pins And Needles' in de 3FM Live Box
3FM nieuws
Fred again.. laat nieuw nummer van Harry Styles horen tijdens show in Londen