Vaticaan weer wild van popmuziek
- Nieuws
- Vaticaan weer wild van popmuziek


'De' krant van het Vaticaan heeft een lijst met topalbums gepubliceerd en daar zitten wat bijzondere namen tussen.
Niet lang geleden kwam er via MySpace naar buiten dat de Paus en het Vaticaan helemaal niet zo stoffig zijn als voor sommigen het imago is. Ze bleken namelijk de singles van 2Pac en Muse wel te waarderen. Nu is er een lijstje albums met heilige goedkeuring verschenen.
Toplijst
L'Osservatore Romano, de krant van het Vaticaan, poetst het imago een beetje op en mengt zich tegenwoordig in eigentijdse dingen als films en muziek. Welke albums kunnen ze waarderen? De highlights:
Michael Jackson - Thriller
Oasis - What's the Story) Morning Glory?
The Beatles - Revolver
Pink Floyd - Dark Side of the Moon
U2 - Achtung Baby
Fleetwood Mac - Rumours
Donald Fagen - The Nightfly
Carlos Santana - Supernatural
Paul Simon - Graceland
David Crosby - If I Could Only Remember My Name
Niet al te serieus
Wel moeten we zeggen dat de lijst 'semi-serieus' genoemd wordt, dus we mogen er niet te zwaar aan tillen. In ieder geval prijken The Beatles bovenaan de lijst en benadrukt de krant dat ze de party-levensstijl van sommige sterren absoluut niet goedkeurt.
Gerelateerd

3FM nieuws
Jim Gardner speelt ‘Hardwired’ akoestisch in de 3FM Live Box
3FM nieuws
Bazart speelt 'Begin Opnieuw', 'Nacht In Amsterdam' & 'Nooduitgang' in de 3FM Live Box
3FM nieuws
Olé Olé Olé: Barend & Benner in de USA - 3FM-dj's volgen Oranje tijdens WK 2026
3FM nieuws
Harry Styles geeft een grote knipoog naar deze muziek legends tijdens zijn ‘Together Together’ shows