Mogelijk nieuw dancefeest in Berlijn
- Nieuws
- Mogelijk nieuw dancefeest in Berlijn
Als het aan de organisatie van B-Parade ligt, wordt er in juli weer gedanst in de straten van Berlijn.

Het nieuwe dance-evenement heet B-Parade en moet deze zomer meer dan 350.000 duizend bezoekers naar de straten van Berlijn trekken. B-Parade doet denken aan het van oorsprong Berlijnse dancefeest Loveparade, dat anderhalf jaar geleden uitliep op een drama. Maar de organisatie benadruk dat het absoluut geen opvolger is.
Drama Loveparade
De Loveparade trok van 1989 tot 2006 jaarlijks door de Duitse hoofdstad. In 2010 werd Loveparade gehouden op een terrein in Duisburg. Daar kwamen honderden bezoekers in de verdrukking. Er vielen 21 doden en honderden gewonden. Sindsdien is het evenement niet meer gehouden.
Alle soorten electro op B-Parade
B-Parade richt zich niet alleen op techno en house, maar pakt het met de muziek breder aan. Alle soorten elektronische muziek komt aan bod, aldus de organisatoren. De artiesten rijden tijdens het feest met trucks door de stad. Tenminste, als het feest er komt. De organisatie heeft nog geen vergunning gekregen van de stad.
Gerelateerd
3FM nieuws
Dua Lipa deelt usb-stick uit met Troye Sivan remix tijdens concert3FM nieuws
Sef vlamt keihard met 'De Leven' en 'voor alles bang' in de 3FM Live Box3FM nieuws
Roxy Dekker's eerste eigen headline-show: de AMS Tour in Paradiso Amsterdam3FM nieuws
Meld je nu aan voor 3FM Trending Talent 2025: Jouw kans om door te breken!