3FM nieuws

Derde album van Tame Impala komt 17 juli uit

  1. Nieuwschevron right
  2. Derde album van Tame Impala komt 17 juli uit

Nog even en dan verschijnt Currents, het gloednieuwe album van de psychedelische rockband uit Australië. Vrijdag 17 juli is de dag die je moet onthouden.

(Fotograaf: Bullet-Ray)

Verandering in relatie en mindset

De derde plaat van Tame Impala is geschreven door frontman Kevin Parker (foto) en opgenomen en geproduceerd in het stadje Fremantle, in West-Australië. Tekstueel geeft Kevin aan zich op een volledig andere plek te bevinden dan voorheen. Dit heeft alles te maken met zijn persoonlijke evolutie, die hij te danken heeft aan de veranderingen in zijn relaties en mindset.

Op Currents staan onder andere de tracks 'Let It Happen', 'Cause I'm A Man' en 'Eventually' (hieronder).

Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.

Lowlands 2015

Tame Impala is deze zomer op Lowlands te bewonderen. In 2013 stond de band ook op het Nederlandse festival. 3voor12 deed verslag.

Ster advertentie
Ster advertentie