Maison du Malheur live in 3voor12 Radio
- Nieuws
- Maison du Malheur live in 3voor12 Radio


Waar Maison du Malheur is, is feest! De band van songwriter J.P. Mesker kwam woensdagavond 24 april langs in 3voor12 Radio.
Veel bands zeggen van zichzelf dat ze niet in een hokje te plaatsen zijn. Bij Maison du Malheur, de (big) band van de Amsterdamse songwriter J.P. Mesker, is dat echt zo. Polka, balkan, reggae, jazz, dance, gypsy, rock, blues en ska: Maison du Malheur heeft het allemaal. De band speelde in januari op Noorderslag en wist de tent daar af te breken.
Maison du Malheur in reclamecampagne
Maison du Malheur figureert deze zomer in een wereldwijde reclamecampagne van een bekend merk, maar wat de campagne precies behelst, mag de band nog niet zeggen.
Maison du Malheur live in 3voor12 Radio
Maison du Malheur bracht in maart 2013 het nieuwe album Wicked Transmission uit. Het verscheen bij Excelsior Recordings en staat vol met liedjes over nachtelijke omzwervingen, hartstochtelijke liefdes en uitzinnige radeloosheid.
De band was woensdagavond 24 april te gast in 3voor12 Radio en speelde daar onder meer de single 'Jailbird'.
Maison du Malheur - 'Jailbird'
Maison du Malheur - 'Blue'
Maison du Malheur - 'Demon Rum'
Gerelateerd

3FM nieuws
Def speelt ‘DOLCE & GABBANA’ in de 3FM Live Box
3FM nieuws
Duik met Sef in zijn 4 nominaties voor de 3FM Awards: van Lowlands tot Lieve Monsters
3FM nieuws
Fred again.. laat nieuw nummer van Harry Styles horen tijdens show in Londen
3FM nieuws
3FM Talent jet van der steen laat zien hoe je een ster-performance geeft