Spears toch aangeklaagd wegens plagiaat
- Nieuws
- Spears toch aangeklaagd wegens plagiaat
De Bellamy Brothers hebben zich bedacht en willen Britney Spears toch aanklagen voor het stelen van hun nummer 1 hit.

De Bellamy Brothers hadden in 1979 een nummer 1 hit met 'If I Said You Had A Beautiful Body, Would You Hold It Against Me’. Ze vinden dat Britney's ‘Hold It Against Me’ te veel lijkt om op hun hit. Daar kwamen ze eerder al mee naar buiten, maar toen zeiden ze nog dat ze niet van plan waren om Britney aan te klagen.
Advocaten
Ze hebben zich om de een of ander reden (zou het de enorme verkoopcijfers zijn?) bedacht en overwegen nu toch om actie te ondernemen. De twee broers hebben al contact met hun advocaten en die mogen bepalen of het nut heeft om een rechtzaal te beginnen.
Geen commentaar van Britney
Een woordvoerder van Britney’s kamp zegt het volgende: “Als het nu toch een juridische zaak wordt, dan ben ik bang dat we er niets over kunnen zeggen, totdat onze advocaten op de hoogte zijn gesteld.”
Gerelateerd
3FM nieuws
#livegoals: deze acts check jij dit weekend op Paaspop3FM nieuws
Sef vlamt keihard met 'De Leven' en 'voor alles bang' in de 3FM Live Box3FM nieuws
Tom Odell in gesprek met Wijnand over Billie Eilish, nieuwe muziek en zijn inspiraties3FM nieuws
Froukje & S10 kondigen gezamenlijke EP én Ziggo Dome show aan